Modna Warszawa

POL_Warsaw_Memoriał_Wolnego_Słowa_1Ponieważ Warszawa jest największym miastem w Polsce, również najszybciej rozwija się tutaj branża fashion. Bardzo często organizowane są tutaj liczne pokazy mody, na których pojawiają się największe osobowości świata mody, mediów i Internetu. Warszawa uważana jest także za stolicę polskiej mody, ponieważ to tutaj istnieją największe możliwości rozwoju w tej dziedzinie.
Pokazy mody
Organizowane są bardzo często, zwłaszcza przez czołowych polskich projektantów. Nie brakuje również tych mniejszych, mniej znanych, którzy także walczą o możliwość dotarcia do jak największej liczby odbiorców. Pokazy odbywają się w różnych miejscach, jednak do tej pory najbardziej kontrowersyjnym i niespodziewanym był pokaz kolekcji sukni Macieja Zienia, który odbył się w kościele. Zaproszeni goście dostali sms’a z miejscem pokazu dopiero na kilka godzin przez jego rozpoczęciem. Aura tajemniczości nadała wydarzeniu jeszcze większego rozgłosu.
Blogerki modowe
Warszawa to także miasto w którym największą szanse na rozwój mają słynne blogerki modowe. Największy prym wśród nich wiodą Maffashion (Julia Kuczyńska) oraz Jemerced (Jessica Mercedes Kirschner). Obie dziewczyny nie pochodzą z Warszawy, jednak przeprowadziły się tutaj by w dalszym ciągu rozwijać swoje blogi, które stały się ich źródłem utrzymania i pomysłem na życie. Blogerki realizują na ulicach Warszawy sesje zdjęciowe swoich stylizacji, uczestniczą w licznych pokazach mody, a także są zapraszane na wydarzenia i eventy organizowane dla gwiazd show biznesu.
Centrum Handlowe Vitkac
To jedyne w Polsce centrum handlowe, w którym można spotkać jedynie sklepy ekskluzywnych marek, takich jak Dior, Gucci czy Louis Vuittone. Dom handlowy jest bardzo dobrze strzeżony i nie każdy może do niego wejść. Jeśli ochrona uzna, że ktoś może mieć coś za uszami, będzie go z pewnością obserwować, a w razie dziwnego zachowanie, po prostu zaprosi go do wyjścia. W tym miejscu najczęściej można spotkać znane i popularne osoby ze świata show biznesu a także mediów i słynnych ścianek.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz